Uczniowie II etapu edukacyjnego "C" wzięli udział w zajęciach hipoterapii w „Ogrodzie Zwierza”. Spotkanie ze zwierzętami i bliski kontakt z naturą wywołały uśmiechy na wszystkich twarzach.
Zajęcia są finansowane w ramach projektu PFRON pod nazwą „Radość w aktywności”.